محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

solar energy


انرژی خورشیدی برای روستاها

تأمین انرژی برق برای بسیاری از روستاها با توجه به هزینه بالای نصب و راه اندازی شبکه سراسری مقدور نمی باشد. به همین دلیل استفاده از انرژی خورشیدی برای تأمین انرژی در بسیاری از روستاهای سراسر کشور در حال فراگیر شدن است. همچنین با توجه به شرایط در نظر گرفته شده برای کمک به بخش روستایی شرایط مساعدی برای استفاده از انرژی خورشیدی برای روستاییان عزیز فراهم آمده است.

با 5 گام زیر قادر خواهید بود تا انرژی مورد نیاز خود را از منبعی قابل اطمینان دریافت نمایید. نشرنیرو مراحل بهره مندی از انرژی خورشید را به آسانی برای شما طراحی کرده است. متخصصین ما مسئولیت مشاوره، اجرا و نگهداری را از ابتدا تا انتهای پروژه بر عهده خواهند گرفت و گزارش جامعی از تمامی مراحل انجام کار را به شما ارائه خواهند کرد.

  • مشاوره طرح: متخصصین ما با توجه به نیاز شما اقدام به ارائه راه حلی اختصاصی خواهند کرد.
  • قرارداد: درصورت مورد تائید بودن پیشنهاد قیمت، قرارداد انجام پروژه نهایی گشته و تمامی هزینه ها به صورت کاملا شفاف به شما ارائه خواهد شد.
  • بازرسی محل: مهندسین ما محل مورد نظر شما را بررسی کرده و با توجه به شرایط محل جزئیات سیستم را طراحی خواهند کرد.
  • نصب: درصورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی، مدت زمان اجرای پروژه یک روز در نظر گرفته شده است.
  • فعال سازی: پس از اتمام نصب سیستم به صورت آماده به کار به شما تحویل داده می شود.

با توجه به میزان انرژی مورد نیاز و هزینه درنظر گرفته شده می توانید یکی از راه حل های زیر را انتخاب کنید:

  • متصل به شبکه بدون باتری: با استفاده از این سیستم شما قادر خواهید بود تا مقدار برق مورد نیاز خود را در روز تولید کرده و در صورت عدم نیاز به استفاده از آن با استفاده از کنترهای هوشمند اقدام به فروش برق تولیدی خود کرده و در هزینه های قبض برق خود صرفه جوی کنید.
  • متصل به شبکه با باتری: با استفاده از این سیستم شما قادر خواهید بود تا علاوه بر تولید برق مورد نیاز خود در روز، مقدار اضافه آن را در باتری ذخیره کرده و در هنگام شب و یا در هنگام برق رفتگی از آن استفاده نمایید. همچنین شما قادر خواهید بود تا با استفاده از اینورترهای PCU اقدام به ذخیره سازی انرژی در باتری  با استفاده از برق شبکه نمایید.
  • منفصل از شبکه DC با باتری: یکی از ارزانترین و کارآمدترین روش های تولید برق با استفاده انرژی خورشیدی استفاده از شبکه DC می باشد. در مدل های قبلی برق تولید شده توسط پنل های خورشیدی توسط اینورتر به 220 ولت AC تبدیل می گردد اما در این شیوه از لامپ 12 ولت ، تلویزیون 12 ولت ، فن 12 ولت و ... استفاده می گردد و هزینه های راه اندازی سیستم خورشیدی کاهش چشم گیری پیدا خواهد کرد.
  • منفصل از شبکه AC با باتری: در صورت عدم دسترسی به برق شبکه استفاده از این سیستم توصیه می گردد. با استفاده از این سیستم شما قادرخواهید بود تا انرژی مورد نیاز خود را برای تمامی وسایل الکتریکی تولید و ذخیره کنید. انرژی ذخیره شده در باتری ها به وسیله اینورتر از 12v DC به 220v AC تبدیل می شود که مناسب استفاده تمامی وسایل الکتریکی می باشد.