لایت تاور | برج نور

لایت تاور | برج نور

لایت تاور | برج نور

لایت تاور | برج نور

لایت تاور ها در سالیان اخیر جایگاه ویژه ای در سایت های ساختمانی را ازآن خود کرده اند. استفاده از لایت تاور ها در ماه هایی از سال که در آن طول روز کوتاه می باشد بسیار رواج یافته است. لایت تاورها به یکی از لازمه های سایت های ساختمانی تبدیل شده اند و به وسیله آن کارگران قادر خواهند بود که حتی پس از غروب خورشید نیز به فعالیت خود ادامه دهند. یکی دیگر از جنبه های مهم استفاده از لایت تاور تامین امنیت کارگران در هنگام کار می باشد چرا که با روشن ماندن محیط شعاع دید آنها نیز محدود نخواهد شد و از بروز خطرات و اتفاقات جلوگیری خواهد شد.

انواع لایت تاور

بسیاری از تولید کنندگان اقدام به طراحی و عرضه برج نورهای ایستا کرده اند که در یک مکان طراحی و نصب می گردد اما نیازهای موجود باعث ایجاد لایت تاورهای سیار نیز گشت که به راحتی قابلیت حمل و نقل در سایت ساختمانی را دارا می باشند. لایت تاورهای سیار این امکان را به شما می دهند تا مکان های مختلفی را برحسب نیاز خود در زمان های مختلف روشن نمایید.

یکی از مزایای استفاده از لایت تاورهای سیار عدم نیاز آنها به انژی برق سراسری می باشد چرا که اینگونه لایت تاورها دارای ژنراتور سیار برای تامین برق خود می باشند. بنابرین از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه بوده و شما را از پرداخت هزینه های برق معاف خواهد کرد.

 

اهمیت لایت تاور در سایت های ساختمانی

تمامی سایت های ساختمانی ، چه در داخل و چه در خارج شهر ، نیازمند تامین روشنایی در طول زمان کار می باشند. اهمیت این امر زمانی مشخص می شود که به دلیل وجود محدودیت های حمل و نقلی و سازه ای برای سایت های ساختمانی در طول روز، بسیاری از آنها مجبور به انجام عملیات در طول شب می شوند. همچنین در صورت عدم وجود نور کافی در هنگام کار احتمال بروز خطرات نیز افزایش داشته که در صورت بروز خسارات جبران نشدنی ای را به دنبال خواهد داشت. بنابراین روشن بودن سایت ساختمانی از اهمیت بسزایی برخوردار است

برای مشاوره و انتخاب لایت تاور مناسب با کارشناسان ما تماس حاصل نماید.