محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

ساخت تابلو

تابلو ای تی اس | تابلو ATS و یا Automatic transpar switches  به عنوان پل ارتباطی ما بین برق شهر ؛ ژنراتور و یا موتور برق با تغذیه شونده (که همان کارخانه محل کار و منزل .....) عمل می کنند. شرکت پایا نشر نیرو توانسته با تکیه بر دانش فنی و مهارت کارشناسان خود اقدام به طراحی و ساخت کار امد ترین و بروز ترین تابلوهای ای تی اس ATS نماید و در این راه از حسن رضایت بزرگان صنعت ایران برخوردار شود.

 

محصولات تولید شده توسط این شرکت به شرح ذیل می باشد.

 

شبکه- شبکه:

در کارخانجاتی با چندین برق شبکه ورودی می توان ازتابلو های شبکه شبکه استفاده کرد. شرکت پایا نشر نیرو استفاده کرد. در صورتی که برق یکی از شبکه ها دچار مشکل گردد تابلو به صورت اتوماتیک مشکل را شناسایی کرده و شبکه دیگری را برای تامین برق کارخانه در نظر خواهد گرفت.

 

شبکه-دیزل ژنراتور:

در کارخانجاتی با برق شبکه و دیزل ژنراتور می توان از تابلوهای شبکه دیزل ژنراتور شرکن پایا نشر نیرو استفاده نمود. این تابلوها این امکان را برای شما فراهم می کند که در صورت بروز مشکل در برق شبکه به صورت اتوماتیک برق مورد نیاز کارخانه ی شما توسط دیزل ژنراتور تامین گردد و در صورت رفع مشکل برق کارخانه مجدا توسط شبکه تامین گردد. به عنوان پل ارتباطی ما بین برق شهر ؛ ژنراتور و یا موتور برق با تغذیه شونده (که همان کارخانه محل کار و منزل .....) عمل می کنند.شرکت پایا نشر نیرو توانسته با تکیه بر دانش فنی و مهارت کارشناسان خود اقدام به طراحی و ساخت کار امد ترین و بروز ترین تابلوهای ای تی اس نماید و در این راه از حسن رضایت بزرگان صنعت ایران برخوردار شود.

 

خانگی:

با استفاده از تابلوهای ای تی اس ATS خانگی پایا نشر نیرو دیگر نگران از دست دادن لحظات شاد در کنار خانواده خود بودن نباشید. مهندسن شرکت پایا نشر نیرو با توجه به تکنولوژی و دانش روز دنیا موفق به طراحی کارآمد ترین و بروز ترین تابلو های ای تی اس شده اند.این سیستم شما را قادر خواهد ساختت تا در هنگام بروز مشکل در شبکه برق سراسری روشنایی منزل خود را از دست ندهید و نیازی به مراجعه برای راه اندازی موتور برق نداشته باشید.تابلو های ای تی اس شرکت پایا نشر نیرو در صورت بروز مشکل در شبکه برق شهری به صورت اتوماتیک موتور برق را روشن می کند و برق تولید شده را در اختیار مصرف کننده های تعیین شده توسط شما قرار می دهد.امید است توانسته باشیم سهم اندکی در تداوم لحظات شاد برای شما عزیزان داشته باشیم.

کاربردهای تابلو های ATS

از این تابلوها می توان در مراکزی همچون بیمارستان ها و مراکز پزشکی، مدارس، رستوران ها، کارخانه ها، مراکز خرید و ... استفاده نمود.

 

مزایای استفاده از تابلو های ATS

 

اطمینان از نحوه صحیح کارکرد سیستم یکی از عوامل مهم در راه اندازی هر سیستم می باشد. با توجه به نیازهای مختلف استفاده مداوم از انرژی، وجود سیستمی برای کنترل پایداری آن امری مهم و ضروری می باشد. استفاده از دیزل ژنراتور و یا موتور برق های قابل اطمینان کمک به سزایی به کارایی سیستم می کند اما با استفاده از تابلو های ATS قادر خواهید بود که در صورت عدم حضور اپراتور، به صورت اتوماتیک موتور برق و یا ژنراتور را راه اندازی کنید. استفاده از تابلوهای ATS خطرات اپراتوری را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. اهمیت این موضوع در شرایط جوی و آب و هوایی نامساعد نمایان می گردد. همچنین با استفاده از این تابلوها دیگر نگرانی در مورد نحوه کنترل سیستم برق پشتیبان نخواهید داشت.