محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره نشرنیرو

درباره ما

نشرنیرو در سال 1360 با هدف تامین انرژی صنایع مختلف در منطقه مرکزی کشور آغاز بکار نمود. فعالیت نشرنیرو در ابتدا محدود به مشاوره، ارائه راهکار، تامین کالا و انجام پروژه مرتبط به تامین انرژی و راه اندازی کارخانه در شهرها و استان های مرکزی کشور بوده است. با ایجاد بازارهای جدید و تغییر نیازها و همچنین ارائه خدمت به مشتریان در سراسر کشور دفتر مرکزی شرکت در تهران آغاز بکار نمود.
ارائه راهکارهای نوین و مبتنی بر تکنولوژی های روز دنیا ما را موفق به همکاری با مجموعه ها و شرکت های مختلفی در صنایع گوناگون کرده است. ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن همواره سرلوحه فعالیت های ما بوده و توانسته ایم از حسن رضایت و اعتماد فعالان و مدیران برجسته کشور بهره مند گردیم.
همچنین برای سهولت دسترسی سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و شفافیت در ارائه قیمت ها نشرنیرو اقدام به تهیه و ارائه پروفرما برای محصولات صنعتی مورد نیاز صنایع مختلف کرده است. درصورت نیاز به واردات کالاهای صنعتی از کشورهای مختلف، نشرنیرو مناسب ترین پایگاه برای دریافت اطلاعات مورد نیاز شما در کمترین زمان خواهد بود. شما می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت کاملا رایگان و در کوتاه ترین زمان ممکن از نشرنیرو دریافت کنید و پس از مشاوره با کارشناسان ما اقدام به خرید کالای مورد نظر کنید.