محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

موتور برق گازسوز

موتور برق های گازسوز متفاوتی از نظر سوخت در بازار وجود دارند. برخی از آنها به وسیله گاز شهری و برخی به وسیله کپسول گاز کار می کنند. همچنین در برخی از موتور برق گازسوز ها امکان کارکرد با بنزین نیز فراهم شده است و موتور برق به صورت 2 گانه سوز می باشد.  استفاده از موتور برق گازسوز در محیط های شهری بسیار مناسب می باشد چرا که با در دسترس بودن گاز شهری هزینه استفاده از موتور برق گازسوز به مراتب پایین از موتور برق بنزینی و یا موتور برق دیزلی می باشد. همچنین آلودگی تولید شده به وسیله موتور برق گازسوز نیز به مراتب کمتر از موتور برق بنزینی و دیزلی می باشد. در هنگام تهیه موتور برق گاز سوز می بایست از کیفیت رگولاتور گاز دستگاه اطمینان حاصل کرده چرا که به افت فشار گاز در سرما و در صورت عدم کیفیت دستگاه، قادر به استفاده از موتور برق گازسوز خود نخواهید بود. طول عمر موتور برق گازسوز تفاوتی با موتور برق بنزینی یا دیزلی ندارد. موتور برق گازسوز از نظر ساختاری بسیار شبیه موتور برق بنزینی می باشد. این دستگاه از یک موتور برق گازسوز به عنوان محرک و ژنراتور به عنوان مولد تشکیل شده است. 

برخی از موتور برق گازسوز ها دارای تابلو ATS بوده که در صورت برق رفتگی و یا ایجاد نوسانات در سیستم برق شهری موتور برق را به صورت اتوماتیک روشن کرده و در اختیار مصرف کننده قرار می دهید و پس از پایداری سیستم برق شهری مجددا سیستم را سوئیچ می کند.

موتور برق های گازسوز مصارف بالایی در نیروگاه های پایه گاز سوزدارند. با استفاده از موتور ژنراتور گازسوز قادر خواهیم بود تا نیروگاه هایی با توان دائم 9 مگاوات احداث کرده و تا 300 مگاوات افزایش تولید برق دهیم. این نیروگاه های گازی از راندمان عملکردی بالایی برخوردار بوده و قابلیت کارکرد در اکثر شرایط آب و هوایی را نیز دارا می باشند. همچنین با توجه به موتور گازسوز می توان انتظار عملکرد مناسب در فشازهای مختلف گازی را از دستگاه داشت.

راهنمای خرید موتور برق گازسوز

درصورتی که تمایل به استفاده از موتور برق گازسوز را دارید قبل از انجام تحقیقات برای مدل های موجود در بازار توان مورد نیاز مصرفی خود را محاسبه کنید. برای اینکار توان مصرفی نوشته شده بر روی لیبیل دستگاه های مختلف را با یکدیگر جمع کنید. همچنین می توانید برای دستیابی به عدد دقیق تر با مشاورین ما در این زمینه مشورت کنید. در قدم بعدی با توجه به نیاز خود موتور برق های گازسوز موجود در بازار را بررسی و مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در هنگام خرید توجه داشته باشید که کیلو وات واقعی دستگاه را بررسی کنید چرا که مدل دستگاه ارتباطی با توان خروجی آن ندارد و ممکن از دستگاهی با مدل XX5000 توان خروجی واقعی 3 کیلو وات داشته باشد. همچنین توجه داشته باشید موتور برق های گازسوز با کیفیت بالا توانایی کارکرد تا 8 ساعت بدون افت توان را داشته و نیازی به مراقبت های دستگاه های مشابه اما با کیفیت پایین تر را ندارند.

انواع موتور برق گازسوز

موتور برق گازسوز را می توان از جهات مختلفی تقسیم بندی نمود. این دستگاه را می توان با توجه به ولتاژ خروجی ( 3 فاز و تکفاز ) و همچنین سوخت مصرفی ( نوع گاز NG و CNG ) طبقه بندی نمود. موتور برق گاز سوز 3 فاز دارای انواع مختلفی می باشد که بیشترین سهم بازار آن مختص دستگاه هایی با توان تولیدی بالا ( موتور ژنراتورهای گاز سوز ) می باشد. این دستگاه ها برای نیروگاه های مقیاس کوچک مناسب می باشد. همچنین موتور برق گازسوز تک فاز برای مصارفی همچون خانگی، ویلایی، بیمارستانی، دیتا سنتر و ... مناسب می باشد و می توان آن را به عنوان منبع پشتیبان قابل اطمینان در نظر گرفت. 

موتور برق گاز سوز کم صدا

صدای تولیدی موتور برق گاز سوز به نسبت موتور برق بنزینی و دیزلی کمتر می باشد و به همین خاطر استفاده از آن در محیط های مسکونی مناسب تر می باشد. همچنین برای کاهش صدا می توانید از دستگاه های دارای کانوپی استفاده نمایید.

5 آیتم

جدولی  لیست 

5 آیتم

جدولی  لیست 

پرفروش ترین ها

محصولی مطابق با انتخاب وجود ندارد.